İşte Benim Stilim All Star 6. Hafta Eleneni

Son bir senedir her yerde mutlaka duyduğunuz bir yarışma var televizyon kanallarında. Düşük bütçesi ile reyting rekorları kıran ve yapımcısına inanılmaz paralar kazandırdığını düşündüğümüz bu yarışmanın adı İşte Benim Stilim bildiğiniz gibi. Yarışma o kadar tutuldu ki peş peşe yeni sezonları yapıldı ve üçüncü sezondan sonra All star konseptinde önceki üç sezonda popüler olan yarışmacılar yeniden ekranlarda yer almaya başladı.

İşte Benim Stilim All Star sezonunda birinci sezondan Ayşegül Melisa Doğan, Ezgi Baylar, Aycan Nurcan Şencan kardeşler, kinci sezondan Nazlı hamarat, Nazlı Sultan Kayaaslan, Özden Cerrahoğlu, Nihal Candan, Emel Özkızıltaş, Çiğdem Çelik, üçüncü sezondan ise Ezgi Ünal ve Serpil Gülşah Yılmaz bulunuyor. Bu kadro sık sık eski yarışmacıların gelmesiyle de değişiyor.

iste-benim-stilim-all-star-6-hafta eleneniGelelim asıl konumuza, kavganın gürültünün eksik olmadığı bu sebepten dolayı da yanlışlıkla Tv8’i açsan bile televizyon karşısında kilitlenip kalınan sezonun 6. haftasının sonuna gelmek üzereyiz. Yarışmanın bölümleri önceden çekildiğinden dolayı 1 hafta önceden kim elenecek, kim ödül aldı bilebiliyoruz.

İşte Benim Stilim All Star 6. hafta eleneni olarak belirtilen kişi Melek Balkan olmuştur. Bu tarz benim zamanından yarışmacı olan Melek Balkan yarışmaya 6. haftanın başında gelmişken ilk haftasında Nazlı Hamarat ile eleme potasına girerek elenmiştir. İşte Benim Stilim All Star 6. hafta konsepti ise Pop Art olmuştur. Yarışmacıları az buçuk tanıyorsanız tahmin edersiniz ki bu haftanın kazananı Özden Cerrahoğlu olmuştur. Sevimli ve değişik bir tarzı olan Özden’in kendi haftasında birinci olması dışında bir alternatif düşünülemez zaten.

2 Thoughts to “İşte Benim Stilim All Star 6. Hafta Eleneni”

  1. Fidan Doğan

    çalışmalarınızı destekliyorum ,takip de ediyorumm; başarılı buluyorum .İlginç çalışma ama değişik dillerde olanlarıda eklesen (enterasan olan dillerde ) latin alfabesi kullanmayan diller tamamlayıcı olabilir.

  2. Doğan Can

    çok güzel bir programdı hareketler yapmacık olsa da kendini izlettiriyodu, Bahar candan benim favorimdi konuşması hareketleri kendisi gibi garip bir varlıktı

Leave a Comment