Ailecek Gidilen Tatil Yerleri

Ülkemiz coğrafi konumu sayesinde birçok ülkeye göre tam bir cennet yöresidir. 3 tarafının denizlerle kaplı olmasından ve neredeyse her mevsim tatil yapılabilecek uygun hava şartlarına sahip olmasından dolayı birçok tatil köyünü, beldesini vs. barındırmaktadır. Gerek Marmara’da gerek Akdeniz’de gerekse de Ege’de birçok tatil fırsatına ulaşabilmekteyiz. İşte bu tatil otellerinden bazıları;

  1. Medis Resort Hotel Çeşme (İzmir)

Çeşme yarımadasının İldir köyünde bulunan tesiste konaklarken tarihi Erythros Antik Kenti de ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Alaçatı, Dalyan Köyü ve Çeşmeyi de ziyaret edebilirsiniz. Üstelik bu otel 0-12 yaş arası misafirlere ücretsiz. Denize sıfır olan bu tesiste isterseniz Balayı isterseniz de güzel bi aile tatili yapabilirsiniz.

  1. Eldar Resort Otel

Kemer’de bulunan otel tam bir aile tatil otelidir. Tesiste birbirinden farklı aktivitelerin yapıldığı çocuk kulübü de bulunmaktadır. 0-11 yaş arası misafirlere ücretsizdir.

 3.Edası Artemisia Royal Park Club

Fethiye Ovacık’ta bulunan tesis sadece ve şık odalarıyla Spa, Wellnes Ve Fitness merkeziyle misafirlerini beklemektedir. Üstelik bu otelin diğerlerinden farkı evcil hayvan kabul etmeleridir, hem de sadece günlük 15 TL karşılığında. Çocuk havuzu ve mini amfi tiyatrosuyla 0-12 yaş arası minik dostlarına ücretsiz hizmet vermektedir.

Ve işte geriye kalan bazı aile otelleri;

– Greenport Bodrum (Muğla)

– Seğmen Otel ( Çanakkale – Ayvacık)

– Club Güneş Garden (Antalya – Alanya)

– Grand Park Lara Hotel (Antalya)

– Grand Park Kemer Hotel (Antalya)

– Grand Park Bodrum Hotel (Muğla)

Tüm bu saydığımız oteller tamamen sizler için özenle seçilmiş aile otelleridir. Çünkü hepsinde siz eğlencenize bakarken ya da tüm yılın yorgunluğunu atmak için şöyle keyfinizce dinlenirken aynı zamanda çocuklarınız için de düşünülmüş birçok eğlence alanı gezi imkânları bulunmaktadır.

Leave a Comment