3 Boyutlu Halı Modelleri

Gelişen teknoloji yanı sıra modern ev dizimlerinde kendini gösterecek ve tercihi arttıracak yeni bir tasarımdır 3 boyutlu halı modelleri. Evinde modern bir hava kazandırmak isteyen herkesin kafasındaki fikirdir. Günümüzde oldukça popüler bir yere sahip ev eşyası haline gelmiştir.

 EV İÇİNDEKİ EN GÜZEL UYUM

Her atılan adımda farklı bir his uyandıran yenilik… Renkleriyle, desenleriyle kendine hayran bırakacak güzel bir uyum. Sıradan bir halıya nazaran 3 boyutlu halılar, sade bir ortam bile canlandırabilir. Renkleri ve desenleriyle birbirine bağlı kalarak farklı bir tasarım mucizesi haline gelmiştir.

 KULLANIŞLI BİR YARATICILIK HARİKASI

Evinizi hem kullanışlı bir hale getirmek hem de yaratıcı tasarımlarla buluşturmak hem daha zevkli ve güzel hem de daha eğlenceli hale gelmiş. Yaratıcı desenleriyle sanki o ortamdaymış hissi kazandırıyor. Zemininizdeki renkle uyum sağlamasına özen göstererek hayalinizdeki ortama kavuşabilirsiniz. Ancak uyumu yakalayamazsanız zengin durmasını hayal ettiğiniz ortamınız kendini sıkıcı ve kullanışsız bir hale sokacaktır. Aynı şekilde kullanışlı olması için evinizde dikkat çekecek aksesuarlar ya da koltuk, perde gibi tamamlayıcı eşyalarınızla uyumu yakalayabilirsiniz.

Mesela; halınız çok karmaşık şekil ya da renklerden oluşuyor ise tamamladığınız dekorasyon aksesuarlarınızı daha sade ve düz renklerde seçerseniz ortam daha zengin ve hoş duracaktır. Ancak seçimleriniz her iki yönden de karmaşık olursa ortam daha boğucu olacaktır. Bu da halınızın farklılığını ortadan kaldıracaktır. Yani misafirlerinizi kendinize hayran bırakmak sizin elinizde.

 ÇOCUKLARINIZ DA ÇOK SEVECEK

Tasarımı ilginç ve eğlenceli halılarınız çocuk odalarınızı adeta bir oyun alanına dönüştürebilir. Yaş grubunuza göre oyun ya da eğitici halılarla ortamı zenginleştirmek sizin elinizde. Oyun çağı çocuklarınıza eğlenceli halılar seçmek ya da okul çağındaki çocuklarınıza eğitici halılar seçerek çocuklarınızın ilgisini artırabilirsiniz. Aktivitelere açık bir tasarımı evinize misafir etmelisiniz hemen…

Related posts

Leave a Comment